REVIJA OTROŠKIH IN MLADINSKIH PEVSKIH ZBOROV GORIŠKE 2023

Otroški pevski zbori OŠ Miren so se predstavili na prvem koncertu Revije otroških in mladinskih pevskih zborov Goriške, ki je potekal v sredo, 12. 4. 2023 ob 18. uri v Kulturnem domu v Novi Gorici.

Najprej se je predstavil OPZ PŠ Kostanjevica s pesmimi Papjev, Recept za palačinke ter Pet gosenic. Sledil je OPZ PŠ Bilje s pesmimi Narobe svet, Prosim in hvala ter Kin kaj ku, kot predzadnji pa so zapeli pevci in pevke OPZ OŠ Miren. Predstavili so se s skladbicami En ten tenera, Gusarji ter Rumena podmornica. Vsi šolski zbori so nastopili pod vodstvom učiteljice Minke Markič ter ob klavirski spremljavi učitelja Gregorja Spačala.

Revijo je spremljala strokovna spremljevalka ga. Marinka Šuštar, ki je pevce, pa tudi delo zborovodje in korepetitorja pohvalila ter podala priporočila in svoje mnenje za nadaljnje delo.

Vsem pevcem in pevkam iskrene čestitke za nastop!

Minka Markič

Fotografije: Martin Vončina in JSKD OI Nova Gorica

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost