LITERARNA EKSKURZIJA V VRSNO IN TOLMINSKA KORITA – 7. RAZRED

Učenci 7. razreda bodo v petek, 7. aprila 2023, odšli na literarno ekskurzijo. Najprej se bomo ustavili v Novi Gorici, kjer si bodo učenci ogledali Goriško knjižnico Franceta Bevka. Obenem učenci sodelujejo v projektu Rastem s knjigo; država podari vsakemu knjigo slovenskega avtorja – letos je to delo Reformatorji avtorja Boštjana Gorenca.

Za tem sledi odhod v Vrsno in ogled domačije Simona Gregorčiča, če bo vreme ugodno sledi še voden ogled Tolminskih korit. Ker je tu kar nekaj hoje, naj bodo učenci primerno oblečeni in imajo športno obutev, s seboj naj imajo dodatno malico pa tudi pisala in mapo za reševanje delovnega lista.

Odhod: ob 7.50

Predviden čas vrnitve: 14.50, postanek v Biljah, učenci s Krasa odidejo z avtobusom ob 15.00. V primeru zamude bodo učenci poklicali starše za prevoz domov.

Zapisala: Urška Bajc

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost