UČENEC LUKA ŠPACAPAN – ČLAN REPREZENTANCE

V minulih dnevih smo bili v šoli seznanjeni z lepo novico, da je naš učenec – devetošolec Luka Špacapan, postal član nogometne reprezentance Slovenije U15.

Nogomet, ki ima v občini Miren – Kostanjevica že dolgo tradicijo, z Lukovim članstvom dobiva dodatno vrednost in potrditev vsem, ki so učenca vodili na tej poti. Seveda imata pri tem ključno vlogo Lukova zavzetost  in pripravljenost, da svoji športni poti prilagodi in podredi vse ostalo.

Članstvo v državni reprezentanci je za učenca potrditev za ves minuli trud, je tudi čast in zaveza ne samo, da je promotor nogometa pač pa, da je s svojim delom in vedenjem vzor vsem učencem naše šole.

Luku želimo na novi športni poti veliko uspehov,

ravnateljica s strokovnimi sodelavci

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost