POLFINALNO TEKMOVANJE V SKOKIH Z MALE PROŽNE PONJAVE

V petek, 3. 3. 2023, se je nekaj gimnastičarjev iz OŠ Miren ter Podružnične OŠ Bilje udeležilo polfinalnega tekmovanja v skokih z male prožne ponjave. Tekmovanje je potekalo na OŠ Dornberk. Izmed 328 tekmovalcev iz 30 osnovnih šol, so naši učenci dosegli odlične rezultate.

V kategoriji najmlajših dečkov je Evan Močnik dosegel 1. mesto. Ekipno (Evan Močnik, Rok Komel, Žiga Beguš, Loris Močnik) pa so dosegli 3. mesto.

Nastop na finalnem tekmovanju so si priborili  Maj Dolinar, ki je v kategoriji mlajših dečkov dosegel 1. mesto, Luna Tomsič, ki je v kategoriji mlajših deklic osvojila 2. mesto ter Lana Dolinar, ki je med starejšimi deklicami osvojila 1. mesto. Z ekipno zmago se bodo na finalnem tekmovanju poleg Lane Dolinar, potegovale še Klavdia Mei Petrovčič, Lara Komel, Nika Cotič Leon in Ariana Martinuč.

Mlajše deklice, v sestavi Lune Tomsič, Ize Lavrenčič, Zoe Petrovčič in Eme Podbršček, so ekipno dosegle 4. mesto.

Tekmovanja so se kot posamezniki udeležili tudi Sara Komel, Neža Sterle in Emanuel Petrović. Z uvrstitvami so lahko zelo ponosni, pa čeprav niso posegli po stopničkah.

Zapisala: Mateja Pirc

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost