POPRI in uvrstitev na regijski predizbor

V tem šolskem letu je na OŠ Miren v sodelovanju s Primorskim tehnološkim parkom potekal krožek Podjetniški eksperiment, ki ga je vodil zunanji mentor, g. Matjaž Kljajič, na šoli pa koordinirala svetovalna delavka Vesna Žorž.

Z veseljem sporočamo, te dni nas je razveselila novica,  da sta se na regijski predizbor za najboljšo podjetniško idejo – POPRI uvrstili dve izmed štirih skupin učencev naše šole, ki so sodelovale na krožku Podjetniški eksperiment  in ki sta prepričali strokovno komisijo s svojo podjetniško idejo. To sta ekipi:

1) Multi spatula: Vid Tribušon (9.r) in Domen Marušič (7.r)

2) Mag light: Mia Mozetič Rolih (8.r), Larisa Šuligoj (9.r) in Anika Kosič (9.r)

Naslednji korak je predstavitev podjetniških idej na regijskem tekmovanju, ki bo v četrtek 9.3.2023 v Primorskem tehnološkem parku. Držimo pesti za naše učence in čestitamo tudi ostalim učencem, ki so sodelovali na krožku Podjetniški eksperiment, razmišljali »out of the box« in zbrali pogum, da so svoje ideje predstavili komisiji!

Srečno v četrtek!

Zapisala: Vesna Žorž

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost