NOVOLETNA PRIREDITEV HARRY POTTER IN ZMEŠNJAVA V DEŽELI PRAVLJIC

Dom krajanov Negovan Nemec se je v četrtek, 22. 12. 2022 ponovno napolnil z otroškim veseljem, radostjo, toplino, čarobnostjo ter hvaležnostjo, ki jo zaznamuje praznični decembrski čas. Učenci, učitelji ter tehnično osebje Podružnične osnovne šole Bilje smo v sodelovanju s Krajevno skupnostjo Bilje in ostalimi društvi iz kraja pripravili pravo praznično poslastico. Otroci so igralske, plesne, pevske ter čarovniške veščine pokazali v zgodbi o Harry Potterju in drugih pravljičnih junakih. Dogajanje je popestril prihod Dedka Mraza, ki nam je pred dvorano pomagal spustiti lampijon miru, upanja in ljubezni ter nas popeljal na pohod z lučkami po kraju. Dogajanje se je zaključilo s pogostitvijo pred dvorano. Novoletna voščila sta nam na prireditvi izrekli tudi ravnateljica naše šole, gospa Nikolaja Munih in predstavnica občine, gospa Vesna Klančič.

Zapisala: Mateja Pirc

Fotografije: Martin Vončina

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost