OGLED GLEDALIŠKE PREDSTAVE: POD PRAZNIČNIM DEŽNIKOM

Učenci Podružnične šole Bilje in otroci iz vrtca Bilje smo si v ponedeljek, 19. 12. 2022, v Domu krajanov Negovana Nemca ogledali gledališko predstavo Pod prazničnim dežnikom.

Topla, praznična, zimska zgodba nam je predstavila prijateljstvo med medom Edom in pingvinčkom. Čeprav živita milijone kilometrov narazen, sta se letos odločila, da se srečata na pol poti in novo leto 2023 počakata skupaj in to kar v Biljah. Cesta ju je peljala skozi praznično okrašena mesta London, New York, Peking, deževni gozd, mimo tovarne igrač, do največjega vrtiljaka na svetu in na koncu do objema, voščila in velikega spoznanja, da so tisti, ki jih imamo radi, naš največji praznični zaklad.

Zgodba polna glasbe nas je nasmejala. Tudi otroci so sodelovali in pomagali predstavo pripeljati do srečnega konca.

Ob tem se iskreno zahvaljujemo KS Bilje, ki je naše otroke za praznike obdarila z gledališko predstavo.

Zapisala: Tjaša Močnik

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost