Prireditev ob Mednarodnem dnevu prostovoljstva

Ob mednarodnem dnevu prostovoljstva, ki ga obeležujemo 5.12.2022,  je župan Občine Miren-Kostanjevica, g. Mauricij Humar  v Pomniku miru na Cerju, sprejel  prostovoljce  društev  in organizacij, ki delujejo na območju občine Miren-Kostanjevica. Povabljeni  so bili tudi prostovoljci naše šole.

Župan je v nagovoru  izpostavil pomen prostovoljstva in z njim povezane aktivnosti v lokalnem okolju, kar potrjuje tudi naziv prostovoljstvu prijazna občina, ki ga podeljuje Slovenska filantropija.

 Prostovoljcem se je zahvalil za njihovo nesebično delo.

 Program so oblikovale  prostovoljke  POŠ Bilje, Karin Bensa, Lea Frančeškin, Julia Furlan, Isabel Kogoj, Brina Miško, Arjana Sallauka in  Anika Vončina, z izvedbo recitacij  pesmi pesnika Toneta Pavčka in  glasbeno točko flavtistke Nike Pahor, učenke 9.razreda OŠ Miren.

Celotno prireditev je spremljalo prijazno praznično vzdušje.

Zapisala: Lilijana Kavčič

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost