DOBRODELNI KONCERT SKUPAJ ZA KRAS

V četrtek, 29. 9. 2022 ob 20. uri, je v dvorani kotalkališča v Renčah, potekal veliki dobrodelni koncert SKUPAJ ZA KRAS, kjer smo, poleg številnih znanih slovenskih glasbenikov, nastopili tudi združeni zbori OŠ Miren, pod vodstvom zborovodkinje Minke Markič. Predstavili smo se s pesmijo Tisti ljudje, ki smo jo odpeli skupaj z njenim avtorjem, Rudi Bučarjem. Prireditev je bila v živo predvajana na drugem programu RTV ter Radiu Koper.

Če ste nas zamudili, si lahko posnetek oddaje ogledate na portalu YouTube ali v arhivu RTV 365.

Vsi smo zelo ponosni in počaščeni, da smo lahko pomagali pri soustvarjanju programa in se s tem zahvalili vsem, ki so v času letošnjega požara pomagali tudi našim in domovom naših bližnjih.

Minka Markič, zborovodja

Foto: JRP Studio – Jasmina Putnik Photography, Dean Zobec, Mateja Pirc, Alenka Godnik

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost