100 LET NOGOMETA IN ČEVLJARSTVA V MIRNU

Ob častitljivi obletnici in praznovanju »100 let nogometa in čevljarstva v Mirnu« je k pestremu mozaiku dogodkov v našem kraju svoj kamenček doprinesla tudi Osnovna šola Miren z učenci in mentoricami. Koordinatorica Lučana Petrovčič je z učiteljicama Katjo Sorta in Tino Mavrič skupaj z učenci poskrbela za nogometni prispevek, učiteljica Rada Nemec pa še za čevljarski del. Še posebej hvala bivšim drugošolcem in učencem predmetne stopnje za izdelavo nogometnih žog, za risanje zaščitnik znakov ND Adria in izdelavo verig ter bivšim tretješolcem za izdelavo različnih obuval iz gipsa.

Za uspešno sodelovanje se iskreno zahvaljujemo g. Zvonku Ferfolja in ga. Valentini, za pomoč pri okrasitvi vodnjakov pri občinski stavbi in »Pr Štanti« ter mostu čez reko Vipavo pa g. Vasji Vendraminu in g. Emilu Arčonu.

                                                                                             Zapisala: Lučana Petrovčič

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost