Moja Malica – prehod na nov sistem

Spoštovani starši,

Sporočamo vam, da bomo s 1. 9. 2022 prešli na nov – spletni sistem odjave/prijave prehrane, z nazivom MojaMALICA. Spletna prijava/odjava omogoča, da v primeru izostanka vašega otroka prijavo in odjavo opravite na daljavo, preko računalnika, mobilnega telefona.

Na šolski spletni strani, v zavihku PREHRANA so priložena navodila, ki vam bodo v pomoč pri uporabi spletne aplikacije MojaMALICA.

Še naprej ostaja čas odjave/prijave do 8.30 tekočega dne. Po tej uri odjave/prijave v spletni aplikaciji niso več možne in boste morali ne odjavljene obroke plačati.

Mesec september bo še testen, to pomeni, da lahko do konca septembra prijavljate in odjavljate obroke še na dosedanji način, preko  telefona, elektronske pošte in telefonskega odzivnika. Od 1. 10. 2022 naprej bodo prijave in odjave obrokov potekale samo preko spletne aplikacije MojaMALICA.

Ob kakršnikoli težavi se lahko obrnete na nas, na telefonsko številko 330 24 82.

mag. Nikolaja Munih, prof. def.,

ravnateljica

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost