Svečano odprtje razstave in podelitev plaket nagrajencem natečaja Mednarodni dan strpnosti – dan za strpnost in prijateljstvo

 

V torek, 7. junija se je naš učenec Nik Frančeškin iz 6.razreda udeležil svečanega odprtja razstave in podelitve plaket nagrajencem natečaja Mednarodni dan strpnosti v Hiši Evropske unije v Ljubljani. Prireditev je potekala pod okriljem Izobraževalnega centra Eksena.

Na ogled so bili postavljeni likovni in pisni izdelki otrok in mladih iz vrtcev, osnovnih in srednjih šol na temo

Z DRUGIMI RAVNAJ TAKO, KOT SI ŽELIŠ, DA BI DRUGI RAVNALI S TABO,

ki so nastali v projektu ob mednarodnem dnevu strpnosti, v njem pa je sodelovalo kar 204 slovenskih vrtcev in šol (http://www.eksena.si/projekti/mi-smo-za-strpnost/mednarodni-dan-strpnosti-v-vrtcih-ter-osnovnih-srednjih-solah/)

Nik Frančeškin je v kategoriji OSNOVNE ŠOLE – PISNI IZDELKI od 4. do 6. razreda zasedel 2. mesto s pesmijo Z drugimi ravnaj tako, kot si želiš, da bi drugi ravnali s tabo.

Za pomemben uspeh mu čestitamo!

Mentorica Matejka Bavčar

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost