Likovni natečaj v okviru Pedagoške akcije Zveze delovnih invalidov Slovenije

Učenci in učiteljice razredne stopnje Miren smo se tudi letos odzvali in sodelovali v Pedagoški akciji Zveze delovnih invalidov Slovenije. V okviru razpisanega likovnega natečaja smo ustvarjali na temo »Invalidi in vrtnarjenje«. Komisija je med prispelimi likovnimi izdelki iz vse Slovenije za objavo v njihovem zborniku izbrala tudi dela naših učencev, in sicer Neže Sterle iz 2. razreda, ki je ustvarjala pod mentorstvom učiteljice Lučane Petrovčič, Karoline Petejan iz 3. razreda, ki je ustvarjala pod mentorstvom učiteljice Nike Možina in Aleksandra Budina iz 4. razreda, ki je ustvarjal pod mentorstvom učiteljice Laure Čermelj. Učenci so prejeli izvod Zbornika izbranih prispevkov, zahvalo za sodelovanje in knjižno nagrado. Vsem učencem in mentorjem iskreno čestitamo.

Zapisala: Lučana Petrovčič

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost