Obvestilo staršem o prejemanju e-računov

Spoštovani starši,

Najprej vam želimo SREČNO, zdravo in zadovoljno leto 2022.

Obveščamo vas, da smo vzpostavili sistem, ki omogoča šoli in vrtcu izdajanje e-računa.

Za lažje, hitrejše, enostavnejše, predvsem pa okolju prijaznejše prejemanje računov, vam ponujamo možnost pošiljanja e-računov v spletno banko ali na vaš elektronski naslov.

V primeru, da bi se odločili za katero od navedenih opcij, vas naprošamo, da izpolnite priloženo izjavo in jo posredujete v računovodstvo šole (po navadni pošti ali na elektronski naslov polona.klobucar@os-miren.si)

NOVE MOŽNOSTI PREJEMANJA RAČUNOV:

1. Prejemanje e-računov neposredno v vašo spletno banko preko UJP (potrebno izpolniti obrazec)

Po vaši uspešni prijavi bodo izdani e-računi dostavljeni v vašo spletno banko, kjer ga boste tudi plačali. Računov v papirni obliki od takrat naprej ne boste več prejemali. Natisnete si jih lahko sami iz spletne banke, če želite.

• Prejemanje računov po elektronski pošti preko UJP (potrebno izpolniti obrazec)

Račun boste prejeli po elektronski pošti, preko UJP.  Računov v papirni obliki od takrat naprej ne boste več prejemali, lahko si jih natisnete sami.

Vsi, ki se za tak način prejemanja ne boste odločili, boste račune prejemali kot do sedaj – v tiskani obliki.

Obrazci bodo na voljo tudi na spletni strani. Za kakršnekoli dodatne informacije pa so vam na voljo v računovodstvu na telefonski številki 05 330 2482

mag. Nikolaja Munih, prof.def., ravnateljica s sodelavkama iz računovodstva