Youth Sport Fair Chance – Zaključna prireditev

Zavod za šport Ajdovščina je zaključil mednarodni projekt Erasmus – Youth Sport Fair Chance, katerega sestavni del programa je bil likovni natečaj. Učenci desetih slovenskih osnovnih šol, ki so bile vključene v projekt, so ustvarjali na temo boja proti rasizmu, nasilju, ter rasni diskriminaciji. Nastalo je več kot dvesto likovnih del, od katerih se jih je deset uvrstilo v finale, po eno za vsako šolo.

Na krajši slovesnosti ob tem dogodku, smo bili tudi predstavniki Osnovne šole Miren. Učenka petega razreda Melisa Šturm je za svojo risbo prejela prvo nagrado ter praktično darilo.

Za njen doprinos k prepoznavnosti šole in izkazano ustvarjalnost, ji iskreno čestitamo!

Romeo STUBELJ, učitelj LUM – mentor