TEKMOVANJA


Tekmovanje Razred Vodja Šolsko Regijsko Državno
Računanje je igra 1.–5.

Laura Čermelj

Dragica Jeklin

Klarisa Terčon

Tekmovanje za čiste zobe 2.–5. Marija Božič sept.–maj
CICI Vesela šola 1.–3.

Lučana Petrovčič

Dragica Jeklin

19. 4. 2019
Angleška bralna značka 4.–9. Dunja Zorn, Anja Novaković, Tadeja Štokelj feb., mar.
Bralna značka SLJ 1.–5. razredničarke april
Matematika (Vegovo, Kenguru) 1.–5. Gregor Spačal 21. 3. 2019 13. 4. 2019
Tekmovanje za čiste zobe 6.–9. Marija Božič sept.–maj
Teeball – Bilje 4., 5. Lilijana Kavčič
Bralna značka – TJI 8.–9. Tamara Miljavec marec
Bralna značka – SLJ 6.–9. Marta Petrović, Marta Pavlin celo šol. leto
Angleški jezik 9. Dunja Zorn 14. 11. 2018 17. 1. 2019 20. 3. 2019
Angleški jezik 8. Tadeja Štokelj 15. 10. 2019 19. 11. 2019
Slovenščina (Cankarjevo) 6., 7. Marta Pavlin 11. 12. 2018
Slovenščina (Cankarjevo) 8., 9. Marta Petrović 11. 12. 2018 23. 1. 2019 9. 3. 2019
Zgodovina 8., 9. Bogomir Nemec 4. 12. 2018 5. 2. 2019 16. 3. 2019
Fizika (Stefanovo) 8., 9. Edvin Kosovelj 6. 2. 2019 15. 3. 2019 6. 4. 2019
Matematika (Vegovo, Kenguru) 6.–9. Gregor Spačal, Nevenka Colja 21. 3. 2019 13. 4. 2019
Logika 6.–9. Nevenka Colja 27. 9. 2018 20. 10. 2018
Kemija (Preglovo) 8., 9. Zlata Rijavec 21. 1. 2019 30. 3. 2019
Geografija 8., 9. Tomaž Krivec 15. 1. 2019 6. 3. 2019 12. 4. 2019
Vesela šola Elvira Brumat Medvešček 13. 3. 2019 10. 4. 2019
Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezn 8., 9. Marija Božič 12. 10 2018 17. 11. 2018

 

 

ŠPORTNA TEKMOVANJA

MESEC TEKMOVANJE TRENER
September
  •  ATLETIKA-ekipno (M+Ž)
    2004+2005 in 2006+2007-
  •  KROS-šolsko prvenstvo (6.-9. razred)
Egon Wanek
Egon Wanek/Borut Vodopivec
November
  • NOGOMET- medobčinsko tekmovanje
    Starejše deklice 2004 in ml.-
  • AKROBATIKA (M+Ž) 1.-5. razred (2012-2008)
  • PLAVANJE-šolsko prvenstvo (6.-9.razred)
Borut Vodopivec/Egon Wanek
Mateja Pirc, Borut Vodopivec
Borut Vodopivec
December
  • NOGOMET- medobčinsko tekmovanje
    Najmlajši dečki 2008 in ml.-
  • ROKOMET (M + Ž); (2007-2004)

Egon Wanek

Borut Vodopivec, Tomaž Krivec

Januar
  • NOGOMET- medobčinsko tekmovanje
    Starejši dečki 2004 in ml.
Egon Wanek
Februar
  • NAMIZNI TENIS-posamično področno tekmovanje
    (M+Ž) 2004-2007
  • SMUČANJE-veleslalom: primorsko šolsko prvenstvo (M+Ž)
    nekategorizirani-starejši 2005+2006
    kategorizirani-starejši 2004
    kategorizirani-mlajši 2005 in 2006 ločeno

Borut Vodopivec

 

Egon Wanek/
Borut Vodopivec

Marec
  • SMUČANJE-veleslalom
    (M+Ž) kategorizirani-starejši 2004
    kategorizirani-mlajši 2005 in 2006 ločeno
  • SKOKI Z MALE PROŽNE PONJAVE
    (M+Ž) 1.-5. razred (2012-2008)
  •  PLANICA: ogled smučarskih poletov za izbrane športnike

Egon Wanek, Borut Vodopivec

Borut Vodopivec, Mateja Pirc

Egon Wanek, Borut Vodopivec

April
  • ULIČNI TEK-Vivicitta 2019
    (M+Ž) (2004+2005 in 2006+2007)
  • ŠPORTNA GIMNASTIKA
    (M+Ž) 1.-5. razred (2012-2008)

Egon Wanek

Borut Vodopivec, Mateja Pirc

Maj
  • ATLETIKA-medobčinsko posamično tekmovanje (M+Ž)(2008-2012; 2004+2005 in 2006+2007)
  • ATLETIKA-področno posamično tekmovanje (M+Ž) (2008-2012; 2004+2005 in 2006+2007)
  • NOGOMET- šolsko prvenstvo (6.-9.razred)
  • ODBOJKA- šolsko prvenstvo (6.-9.razred)

Egon Wanek, Borut Vodopivec

Egon Wanek, Borut Vodopivec

Egon Wanek, Borut Vodopivec

Junij
  • ATLETIKA: finale DP (M+Ž)
  • NOGOMET- medobčinsko tekmovanje Mlajši dečki 2006 in ml.

Egon Wanek/Borut Vodopivec

Egon Wanek, Borut Vodopivec