Miren 140, 5291 Miren (05) 330 24 70
 

Najnovejši prispevki

 • GLASBENA MLADINA

    V OŠ Miren je prišla skupina z inštrumenti v okviru Glasbene mladine Prvo so se nam predstavili. Bili so štirje moški. Prvo so zaigrali pesem »Listen to my heart.« […]

  Več →
   
 • Podružnična šola Kostanjevica KULTURNI TEDEN 9.2.- 12. 2. 2016

    TOREK SREDA ČETRTEK PETEK Pustno rajanje. Proslava ob kulturnem dnevu. Razredne razstave knjig, ki jih učenci prinesejo od doma. Branje slikanic med glavnim odmorom. Izdelava kazal za knjige. Branje […]

  Več →
   
 • OB KULTURNEM PRAZNIKU 2016

  OB KULTURNEM PRAZNIKU 2016

      Od nekdaj lepe so Ljubljanke slovele, al lepši od Urške bilo ni nobene, nobene očem bilo bolj zaželene ob času nje cvetja dekleta ne žene. – Ko narbolj […]

  Več →
   
 • OBISK ANJE ŠTEFAN

  OBISK ANJE ŠTEFAN

  Danes smo se učenci in učiteljice podružnične šole Kostanjevica razveselili prav posebnega gosta. Obiskala nas je pisateljica, pesnica, pripovedovalka in nasploh vsestranska ustvarjalka Anja Štefan. Vsi smo razvajali ušesa in […]

  Več →