Miren 140, 5291 Miren (05) 330 24 70
 

Najnovejši prispevki

 • 3. ŠPORTNI DAN-OBVESTILO

    Naslov športnega dne: Plavanje in športne igre Vodja: Borut Vodopivec, Egon Wanek Datum izvedbe: 7. 11. 2016Kraj izvedbe: OŠ Miren/Ajdovščina (Športni center Police) PROGRAM (fantje) 8.00-odhod avtobusa izpred OŠ […]

  Več →
   
 • TEDEN OTROKA (3. 10. – 7. 10. 2016)

  TEDEN OTROKA (3. 10. – 7. 10. 2016)

  Teden otroka smo popestrili z različnimi dejavnostmi. V ponedeljek smo se skupaj zbrali v telovadnici in prebrali poslanico »Svet, v katerem želim živeti«, ki jo je napisala pisateljica Desa Muck. […]

  Več →
   
 • OBVESTILO za starše učencev 6. razreda

  V ponedeljek, 7. novembra 2016, imajo učenci 6. razreda naravoslovni dan na temo » Odraščanje in preprečevanje kajenja« Program bosta izvajali zunanji sodelavki iz Zdravstvenega doma Nova Gorica. Dejavnost bo […]

  Več →
   
 • Evropski dan oživljanja

    Ob Evropskem dnevu oživljanja je bila v Domu krajanov Negovana Nemca organizirana predstavitev postopka oživljanja in delovanja defibrilatorja. Učenci 3., 4. in 5. razreda so se pod strokovnim vodstvom članov ekipe […]

  Več →