Miren 140, 5291 Miren (05) 330 24 70
 

Najnovejši prispevki

 • Vabilo

  Osnovna šola Miren Miren 140 5291 Miren Podružnična šola Bilje   Datum: 25. april 2016   VABILO   Spoštovani starši!   Vabim vas na 3. roditeljski sestanek 5. razreda, ki […]

  Več →
   
 • Spoštovani starši!

    Občina Miren-Kostanjevica skupaj z ostalimi občinami Severne Primorske in Regijsko razvojno agencijo pripravlja projekt širokopasovnega omrežja in obvezni načrt razvoja širokopasovnih omrežij. Prosili so nas, da vam posredujemo povezavo, […]

  Več →
   
 • Facebook virus pod pretvezo videa

  Facebook virus pod pretvezo videa

  Med brskanjem po Facebooku kar mrgoli ‘zanimivih video objav’; npr. “Šokantno, kača pojedla človeka!”, “Ekskluzivni posnetki letalske nesreče”, “OMG, ne morem verjeti, da si ti v videu!”. Te dni se je zopet pojavila […]

  Več →
   
 • Neeksplodirana ubojna sredstva

  Neeksplodirana ubojna sredstva

    Predstavniki Civilne zaščite iz Občine Miren-Kostanjevica so imeli v sredo, 13. 4. 2016, predstavitev neeksplodiranih ubojnih sredstev. Predstavitev je bila namenjena učencem 6.-9. razredov in zaposlenim na šoli, izvedli […]

  Več →