Regijsko prvenstvo mladih Primorske v šahu

V soboto, 14. januarja, je na OŠ Šturje Ajdovščina potekalo regijsko prvenstvo mladih Primorske v šahu. Veseli in ponosni smo, da so se ga udeležili tudi štirje naši učenci šahisti: Anže Bažato in Harun Džafić z OŠ Miren ter Jaša Novak in Tilen Kosmina s POŠ Kostanjevica. 


Na tekmovanju so odigrali vsak 5-7 partij ter pri tem pokazali veliko mero vztrajnosti, zbranosti in spoštljivega vedenja. Dosegli so tudi nekaj zmag! V končnem izidu naši učenci tokrat niso osvojili medalj. Pridobili pa so novo šahovsko izkušnjo in še več zagona za naprej.

Tako pri šahu kot v življenju šteje to: pokazati spoštovanje in sočutje do soigralcev, kar se da uživati v igri, se iz napak nekaj naučiti in potem ne glede na izid ponovno postaviti figure in začeti znova.

Čestitke vsem tekmovalcem!

mentorica šahovskega krožka, ga. Barbara Završnik

Iskreno čestitam mladim šahistom naše šole  in njihovi mentorici, ge. Barbari Zaviršnik.za preboj in uvrstitve na regijskem prvenstvu, 

                                                                                                                                                                                             ravnateljica, mag. Nikolaja Munih 

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost