OTROCI POMAGALI BOŽIČKOM NA MOTORJIH

Zadnji delovni dan pred božičem, v petek 23.12.2022 so bili otroci Enote vrtca Bilje in Podružnične šole Bilje dobrodelni. Pod vodstvom strokovnih delavk in v spremstvu ravnateljice Nikolaje Munih so na avtobusni postaji v Biljah nestrpno pričakali božičke na motorjih. V njihove motorne sani so naložili darila, ki so jih zbrali in prispevali za gibalno ovirane in invalidne otroke, ki se zdravijo v bolnišnici v Stari gori. Božički so z brnenjem motorjev navdušili otroke, otroci pa so božičke navdušili z množico daril za neznane sovrstnike. Ves čas od nestrpnega pričakovanja vseh na prihod dobrega moža in njegovih pomočnikov, do nalaganja daril ter odhoda dobrih mož, je bilo moč občutiti srčen utrip, ki ga v vsakemu izmed nas spodbudi dobro dejanje. 

Vsa pohvala dobrodelni gesti in obenem zahvala vzgojiteljici, ge.  Vesni Klančič, ki se je za dogodek uspešno dogovarjala z glavnim božičkom, g. Erikom Breščakom. Še bomo skupaj prižigali lučke dobrodelnosti.

Zapisala: ravnateljica mag. Nikolaja Munih prof. def.

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost