Radostno in veselo ob 100. rojstnem dnevu gospe Pavle Batistič

V sredo,16. 11.2022 so prostovoljci POŠ Bilje obiskali najstarejšo krajanko v Biljah, ob praznovanju stotega rojstnega dne.

Prijetnemu vzdušju pred njeno domačo hišo, v krogu svojcev, so se  z voščilom pridružili župan občine Miren-Kostanjevica, g. Mauricij Humar, članice in predsednica KORK Bilje, ga Boža Silva Marega, predstavnica KS Bilje Kostanca Sitar, predstavnica Vrtca Bilje, ga. Vesna Klančič in otroci vrtca montessori  Bilje.

Prostovoljci POŠ Bilje Karin Bensa, Atanasko Chochkov, Lea Frančeškin, Julia Furlan, Brina Miško, Arjana Sallauka, Timotej Silič so praznovanje  obogatili s pesmijo ob zvokih harmonike učenca  OŠ Miren, Timoteja Vončina in učenke POŠ Bilje, Anike Vončina.

Naši predragi krajanki želimo vse najboljše.

                                                                                                          Zapisala: Lilijana Kavčič

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost