Obvestilo

V okviru projekta Evropski šolski športni dan, bo ta letos po osnovnih in srednjih šolah v Sloveniji potekal na državni praznik dan slovenskega športa, ki bo v petek, 23. septembra 2022.
Na ta danbomo učenci in učiteljice razredne stopnje Miren izvedli športni dan »POHOD PO BILJENSKIH GRIČIH«. Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni, obvezna so pokrivala (zaščita pred soncem). Ne pozabite na zaščito pred klopi. Malico bodo učenci dobili v šoli (sendvič, voda, jabolko). V nahrbtniku imajo lahko dodatno negazirano pijačo. Priporočljivo je, da v nahrbtnik dajo še osvežilne robčke, s katerimi si bodo pomagali pri vzdrževanju higiene rok. Še prošnja za starše prvošolcev: »Preverite prosim pasove nahrbtnikov, da otrok ne bodo ovirali pri hoji ali jih »rezali« v ramena. Hvala.« Ostali učenci in starši to že vemo.

Predviden prihod v šolo je ob 12.10. Kosilo in podaljšano bivanje bo potekalo po ustaljenem urniku.

V primeru slabega vremena bo športni dan prestavljen in bo v šoli potekal pouk po urniku.

Lepo Vas pozdravljamo.

                                                              Učiteljice razredne stopnje Osnovne šole Miren

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost