Obvestilo zdravstvenega doma

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo z novim šolskim letom tudi na Goriškem (kot v večini Slovenije) začeli izvajati sistematske preglede osnovnošolcev skupinsko – po razredih. Potekali bodo v ambulantah zdravstvenega doma v kraju, kjer se nahaja šola. V tistih krajih, kjer je šola, Zdravstveni dom pa nima svojih prostorov, bomo sistematske preglede opravljali v prostorih šole. Učence bo na sistematski pregled spremljal strokovni delavec šole- običajno razrednik, tako da boste starši razbremenjeni obveznosti, da svojega otroka pripeljete na pregled. O terminu sistematskega pregleda in morebitnem cepljenju boste starši obveščeni pisno. Gradiva, ki smo jih pripravili za vas, bodo otroci prejeli v šoli in vam jih prinesli domov.

Lepo pozdravljeni.

Eva Brecelj, dr. med., spec. ped.

in

Petra Kokoravec, dr. med., spec. druž. medicine

Direktorica

Zdravstveni dom Osnovno varstvo

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost