Objava seznama potrebščin in DZ za leto 2022/23

Spoštovani starši!

Vaši otroci so prejeli seznam šolskih potrebščin in DZ za naslednje šolsko leto. Seznam šolskih potrebščin objavljamo tudi na naši spletni strani. Pri nakupu šolskih potrebščin dosledno upoštevajte naš seznam.

V šolskem letu 2021/2022 Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport krije:

 • stroške izposoje učbenikov in drugih učnih pripomočkov za vse učence od 1. do 9. razreda,
 • stroške nabave delovnih zvezkov za 1., 2. in 3. razred.

Nekatere šolske potrebščine (barvice, ravnila, čopiče, tempera barve….) lahko, po dopolnitvi, učenci uporabljajo tudi dve šolski leti zapored. Zvezek za Bralno značko nujno ohranite za naslednje šolsko leto. Učitelji v višjih razredih tudi svetujejo, naj učenci za določene predmete (naravoslovje, kemija, fizika…) raje kupijo debelejši zvezek in ga uporabljajo dve leti zapored. Na šolskih seznamih so vsa podrobnejša navodila.

Učna gradiva in šolske potrebščine lahko kupite v katerikoli knjigarni. Ponudbe različnih založb, knjigarn in papirnic si natančno preglejte in primerjajte cene med seboj. S smotrnim izborom ponudnikov lahko starši prihranite in se predvsem izognete avgustovskim gnečam po knjigarnah.

Seznam šolskih potrebščin in delovnih zvezkov 2022/2023, ki jih kupite starši: 

Seznam potrebščin 1.r. POŠ Bilje

Seznam potrebščin 1.r. POŠ Kostanjevica na Krasu

Seznam potrebščin 1.r. Miren

Seznam potrebščin 2.r. POŠ Bilje

Seznam potrebščin 2.r. POŠ Kostanjevica na Krasu

Seznam potrebščin 2.r. Miren

Seznam potrebščin 3.r. POŠ Bilje

Seznam potrebščin 3.r. POŠ Kostanjevica na Krasu

Seznam potrebščin 3.r. Miren

Seznam potrebščin 4.r. POŠ Bilje

Seznam potrebščin 4.r. POŠ Kostanjevica na Krasu

Seznam potrebščin 4.r. Miren

Seznam potrebščin 5.r. POŠ Bilje, POŠ Kostanjevica na Krasu, Miren

Seznam potrebščin 6.r. Miren

Seznam potrebščin 7.r. Miren

Seznam potrebščin 8.r. Miren

Seznam potrebščin 9.r. Miren

Za naročila se lahko obrnete tudi do katerega od spodnjih ponudnikov:

 • Kopija-nova

 • Mladinska knjiga
 • DZS
 •  
   
   

  Deli   
   
   
   
  Dostopnost