Tabor nadarjenih

V petek 6.5.2022 se je sedemnajst učencev 7., 8. in 9. razreda in dve učiteljici odpravilo na tabor nadarjenih v CŠOD Vojsko nad Idrijo. Na Vojsko smo kljub deževnemu vremenu prispeli dobro razpoloženi in pripravljeni na aktivnosti iz programa robotike in različnih socialnih iger oziroma “teambuildinga”. Pri robotiki so učenci najprej sestavili osnovni model robota, nato pa so spoznali osnovne ukaze za programiranje robota za različno zahtevne naloge. Na teambuilding programu so pa bili vključeni v različne aktivnosti, s katerimi so se medsebojno spoznavali in povezovali. Za učence smo v soboto učiteljice pripravile družabni večer z glasbo, na katerem so bili prisotni tudi učenci OŠ Sežana, ki je bila prav tako ta isti vikend na taboru.

Imeli smo se lepo in čas nam je kar nekako prehitro minil. Tabor smo zaključili v nedeljo po kosilu in domov odšli polni novih vtisov, doživetij in z na novo sklenjenemi prijateljstvi.

Zapisali: Vesna Žorž in Tea Mihelič

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost