Simbioza med generacijami

V sklopu projekta Simbioza Skupnost je v torek,22.3.2022 učencem 4.razreda POŠ Bilje 100 letna  gospa Danica Faganeli , bivša učiteljica,  s prijetnimi spomini pripovedovala zgodbe o svojem življenju povezane s šolo.

Srečanje smo zaključili ob veselih zvokih harmonike v rokah učenke Anike Vončina.

 Za gostoljubje sta poskrbeli Snježana Zupan  in Alenka Lukežič.

Iskrena hvala strokovni delavki Hiši dobre volje Miren Tini Krog  za sodelovanje in pomoč pri izvedbi programa.

V sredo, 23.3.2022  je bila, v  sodelovanju z glavnim organizatorjem in nosilcem projekta Simbioza skupnost Slovenija,  v Domu krajanov Negovana Nemca izvedena delavnica potujoče mobilne učilnice socialnega podjetja Simbioza Genesis e-izobraževanja starejših s ciljem dviga računalniške pismenosti, ter ob tem povezati mlajšo in starejšo generacijo.

 Delavnico je vodil Gorazd Garafol, vodja  Simbioza Mobilne potujoče učilnice. 

Svoje znanje vsakdanje uporabe računalnika so nadgradili člani Krajevne organizacije RK Bilje in krajani, kjer so  nova spoznanja združili s prijetnim druženjem.

Za izvedbo dogodka se zahvaljujemo predsednici KORK Bilje Boži Silvi Marega in vsem udeležencem.

Zapisala: Lilijana Kavčič

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost