POLFINALNO DRŽAVNO TEKMOVANJE V SKOKIH Z MALE PROŽNE PONJAVE

V petek, 11. 3. 2022 se je 10 učencev iz naše šole pod mentorstvom Mateje Pirc udeležilo polfinalnega državnega tekmovanja v skokih z male prožne ponjave. Dosegli so več kot odlične rezultate. V kategoriji najmlajših deklic sta si Ema Podbršček in Zoe Petrovčič delili 2. mesto. V kategoriji najmlajših dečkov je Maj Dolinar dosegel 1. mesto, Evan Močnik pa 2. mesto. V kategoriji mlajših deklic je 1. mesto dosegla Klavdia Mei Petrovčič, Lana Dolinar je bila 3., Luna Tomsič 4. in Lara Komel 8. Kot ekipa pa so vse štiri punce (Klavdia Mei, Lana, Luna, Lara) dosegle 1. mesto in se tako uvrstili v finale. Tudi Luka Dolinar, ki je zastopal starejše dečke, je dosegel 2. mesto in si s tem priboril mesto na finalni tekmi. Tudi Ariana Martinuč je z zelo dobrim rezultatom zastopala kategorijo starejših deklic.

Zapisala: Mateja Pirc

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost