Povabilo v Karierno svetovalnico na Virtualnem kariernem sejmu 2021

Spoštovani učenci 9. šolci in starši

prilagam vam vabilo in informacijo za Virtualni karierni sejem 2021, ki go potekal od 15. – 21. 11. 2021.

Vljudno vabljeni, da se udeležite karierne svetovalnice in predstavitev.
Novost letošnjega sejma je posebna projekta soba Karierna svetovalnica, katere organizator je Zavod RS za zaposlovanje. V njej smo pripravili možnost brezplačnega pogovora s 15 svetovalci – Avatarji, iz različnih področij karierne orientacije.

Želimo, da bi vsi zainteresirani dobili obilo koristnih informacij ter nasvetov o nadaljnjih izobraževalnih in poklicnih poteh, podjetništvu, načinih učenja in pomnenja, štipendiranja, zaposlovanja, ipd.

Več informacij o terminih in vsebinah, ki jih svetovalci nudijo v Karierni svetovalnici je na voljo v priponkah.

Neposredna povezava do karierne svetovalnice: https://karierni-sejem.si/os/karierna-svetovalnica

mag. Primož Hvala Kamenšček

šolski svetovalni delavec

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost