DOSEŽEK NAŠEGA BIVŠEGA UČENCA

Z zadovoljstvom objavljamo lepo novico.

V minulem šolskem letu je likovni pedagog g. Romeo Stubelj s tremi učenci naše šole sodeloval na  9. mednarodnem bienalu otroškega prostorskega oblikovanja PO FABIANIJEVIH POTEH, ki ga je razpisala Osnovna šola Dutovlje.

Učenci so pod vodstvom svojih mentorjev reševali likovne naloge s področja arhitekturnega oblikovanja. V natečaju je sodelovalo 402 učencev z 297 deli iz različnih držav (Slovenija, Srbija, Italija, Avstrija, Kanada).

Sredi oktobra tega šolskega leta smo bili seznanjeni, da je naš devetošolec, sedaj že bivši učenec Gregor Čotar za svoje delo prejel ZLATO, učenka Taja Fabijan pa BRONASTO priznanje, kar je nedvomno izjemno velik uspeh tudi za OŠ Miren.

Svečana podelitev je bila zaradi epidemioloških razmer izpeljana na daljavo. Poleg nagrajencev sta se jo udeležila tudi mentor Romeo Stubelj in ravnateljica šole mag. Nikolaja Munih.

Iskreno čestitamo obema nagrajencema in mentorju, našemu bivšemu sodelavcu g. Romeu Stublju.

mag. Nikolaja Munih, prof. def., ravnateljica

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost