KROS PO BILJENSKIH GRIČIH

Muhasto vreme nam je prekrižalo načrte v tednu otroka, zato smo jesenski kros odtekli v tednu pred počitnicami.

Ponedeljkovo jutro smo začeli z vajo evakuacije v primeru požara. Na srečo je bila samo vaja, kljub temu pa smo se dobro odrezali ter ponovili bistvene stvari, ki jih moramo v taki situaciji storiti.

Sledila je predstavitev poteka dneva s poudarkom na pomembnih pravilih. Nato smo se odpravili v Biljenske griče, kjer smo si najprej ogledali progo. Čas je bil za ogrevanje in končno za sam tek. Vsi učenci so se trudili odteči kros progo, hkrati pa so vzpodbujali in športno navijali za ostale. Po zasluženi malici smo se odpravili za športno dvorano, kjer smo se igrali razne igre.

Za zaključek dneva so tisti najhitrejši v krosu dobili tudi diplome.

Čestitke vsem!

Nadja Ipavec Fabjan


 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost