NOVE ČRNO-BELE TIPKE

Pred dvema letoma, smo na dobrodelni novoletni prireditvi Za črno-bele tipke, na kateri so sodelovali vsi učenci OŠ Miren, zbirali prispevke za nakup nove klavinove. Letos, smo te nove črno-bele tipke končno dočakali. Klavinova Yamaha CLP-745 je postavljena v glasbeni učilnici, ki je trenutno tudi matična učilnica 8. b razreda. Učenci so nad novo pridobitvijo navdušeni in za inštrument zelo lepo skrbijo.

Klavinova že služi svojemu namenu pri pouku glasbe in izbirnih predmetov ter pevskih zborih, z njo pa bomo tudi popestrili šolske prireditve.

V svojem imenu, imenu šole ter vseh, ki bodo inštrument uporabljali, se še enkrat zahvaljujem staršem, občini in vsem, ki ste prispevali za nakup nove klavinove. Zagotovo jo bomo dolga leta z veseljem uporabljali.

Minka Markič, učiteljica glasbene umetnosti

 
 
 

Deli



 
 
 
 
Dostopnost