Simbioza med generacijami

Ob mednarodnem dnevu starejših smo v sklopu projekta Simbioza organizirali delavnico  digitalnega opismenjevanja starejših. Delavnice so se udeležili člani Društva upokojencev Miren, Krajevne organizacije RK Bilje in Varovanci Hiše dobre volje Miren.

Pred Hišo dobre volje Miren je bila izvedena delavnica Simbioze potujoče mobilne učilnice. Predstavnik Simbioze gospod Gorazd Garafol je  udeležencem predstavil in približal informacijsko in komunikacijsko tehnologijo z uporabo tabličnih računalnikov.

S kulturnim programom so prisotne  razveselili učenci  Podružnične šole Bilje  Luna Tomšič, Tim Trampuž, Julia Furlan,  Isabel Kofol  in glasbo, ki jo je izvabljala Anika Vončina  iz svoje harmonike.

Vse prisotne je nagovorila  gospa ravnateljica mag. Nikolaja Munih prof.def.. Poudarila je pomen aktivnosti in ustvarjalnosti v vseh življenjskih obdobjih.

Zapisala: Lilijana Kavčič

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost