Obvestilo

Spoštovani, s strani vodje gradbišča smo bili danes, 18. 9. 2021 obveščeni, da bo

ponedeljek, 20.9.2021 ZAPRT dostop

do vrtca in šole mimo gradbišča zaradi varnostnih razlogov. Postavljali bodo gradbeni žerjav in zapora bo trajala predvidoma cel dan. Do vrtca lahko dostopate peš, in sicer prek starega vhoda do šole (iz ceste) po stopnišču, osebna vozila za ta čas lahko parkirate na parkirišču ob občini. Parkiranje ob cesti ni dovoljeno.  

Opravičujemo se vam za pozno obveščanje. Tudi izvajalec gradnje naše nove športne dvorane je bil seznanjen z dogodkom šele danes. Zahvaljujemo se za razumevanje, strpnost in vas seveda naprošamo za dosledno spoštovanje navodila glede dostopanja.

Varnost vseh nas, posebej pa še otrok in učencev je naša skupna prioriteta.

mag. Nikolaja Munih, prof. def., ravnateljica

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost