PRVI ŠOLSKI DAN NA PODRUŽNIČNI ŠOLI KOSTANJEVICA NA KRASU

Prvega septembra je v 1. razred Podružnične OŠ Kostanjevica zakorakalo 14 prvošolcev. Da je bil prvi šolski dan lepši, so otroke pospremili tudi njihovi starši in domači. Učenci od 2. do 5. razreda smo jim pripravili prijeten program. Harmonikaš Žan Kržič nas je cel dopoldan spremljal s harmoniko. Učiteljica Irena Faganeli, vodja naše šole, nas je nagovorila in se zahvalila Dragici Jeklin za 18 letno vodenje naše podružnice. Veseli smo bili tudi nagovora župana g. Mauricija Humarja in ravnateljice naše šole ge. Nikolaje Munih.

Razredničarka 1. razreda, učiteljica Nives, je prvošolce sprejela s svojimi kužki – Brin, Kan, Ozi in mladiček Kato. Kuža Kato je njen najmlajši kuža in je prvi dobil rumeno rutko ter tako postal prvošolec.

Čestitke vsem prvošolkam in prvošolcem Podružnične OŠ Kostanjevica na Krasu.

Zapisala: Nives Zelenjak

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost