POTREBŠČINE ZA ŠOLSKO LETO 2021/2022

Spoštovani starši!

Vaši otroci so prinesli domov seznam šolskih potrebščin in DZ za naslednje šolsko leto. Seznami šolskih potrebščin so objavljeni tudi na naši spletni strani in v nekaterih okoliških knjigarnah. Pri nakupu šolskih potrebščin dosledno upoštevajte naš seznam.

V šolskem letu 2021/2022 Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport krije:

  • stroške izposoje učbenikov za vse učence od 1. do 9. razreda,
  • stroške nabave delovnih zvezkov za 1., 2. in 3. razred.

Nekatere šolske potrebščine (barvice, ravnila, čopiče, tempera barve….) lahko, po dopolnitvi, učenci uporabljajo tudi dve šolski leti zapored. Zvezek za Bralno značko nujno ohranite za naslednje šolsko leto. Učitelji v višjih razredih tudi svetujejo, naj učenci za določene predmete (naravoslovje, kemija, fizika…) raje kupijo debelejši zvezek in ga uporabljajo dve leti zapored. Na šolskih seznamih so vsa podrobnejša navodila.

Učna gradiva in šolske potrebščine lahko kupite v katerikoli knjigarni. Ponudbe različnih založb, knjigarn in papirnic si natančno preglejte in primerjajte cene med seboj. S smotrnim izborom ponudnikov lahko starši prihranite in se predvsem izognete avgustovskim gnečam po knjigarnah.

Seznam šolskih potrebščin in delovnih zvezkov 2021/2022, ki jih kupite starši: [pritisnite na razred za povezavo do želenega seznama]

OŠ MIREN

1.       razred4. razred7. razred
2.       razred5. razred8. razred
3.       razred6. razred9. razred

PODRUŽNIČNA OŠ BILJEPODRUŽNIČNA OŠ KOSTANJEVICA NA KRASU
1.       razred1.       razred
2.       razred2.       razred
3.       razred3.       razred
4.       razred4.       razred
5.       razred5.       razred

Za naročila se lahko obrnete tudi do katerega od spodnjih ponudnikov:

  • Mladinska knjiga:

OSNOVNA ŠOLA MIREN povezava: OŠ Miren MK

OSNOVNA ŠOLA MIREN, PODRUŽNICA BILJE povezava: Podružnična OŠ Bilje MK

OSNOVNA ŠOLA MIREN, PODRUŽNICA KOSTANJEVICA povezava: Podružnična OŠ Kostanjevica na Krasu MK

  • Kopija-nova:

Povezava (link) do spletne strani, kjer se nahajajo seznami:

www.kopija-nova.si/os?pmr=tx&pmid=oask2rf5lzkx

DZS: https://www.dzs.si/

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost