Tehniški dan – krasitev šole

Že vrsto let, se zadnji dan pred prvomajskimi počitnicami, izvaja tehniški dan. Običajno je na ta dan potekala akcija zbiranja papirja. V tem letu, zaradi trenutnih zdravstvenih razmer, izvedba tehniškega dneva v tej obliki, ni bila mogoča. Odločili smo se, da bomo na ta dan okrasili šolo.

Učenci so se pri delu dobro izkazali. Gradiva, ki smo/so jih prinesli na šolo so dobila novo obliko in šola je dobila pridih pomladi. Več naj povedo slike.

6.a je izdelal viseče dekoracije za okrasitev oken v svojem razredu v novem delu šole.

7.b je izdelal viseče dekoracije, ki bodo krasile knjižnico – v novem delu šole.

Učenci 7.a in 8.b  so izdelovali okrasne stebre iz odpadnih plastenk.

Učenci vseh oddelkov so sodelovali pri izdelavi marjetic. Stebre z marjeticami pa so izdelali učenci 8.a in 9.b razreda.

Učenci 9.a  so, pod mentorstvom njihovega razrednika Romea Stublja, pomlad prinesli v jedilnico.

Naj ob tej priliki – za uspešno delo in kreativnost – pohvalim vse učence in njihove mentorje.

Prispevek pripravila

Miranda Ortar, vodja dejavnosti