BILJENSKI PETOŠOLCI O COVIDU-19

Podružnična osnovna šola Bilje je že od šolskega leta 2005/06 vključena v Unesco središče Nova Gorica. V projektu sodelujejo vsi učenci šole od 1. do 5. razreda ter njihove razredničarke pod mentorstvom šolske koordinatorice Unesca Matejke Bavčar.

Covid-19 že leto dni zaznamuje naša življenja. Učenci 5. razreda so na pobudo Unesca povedali, kako je potekalo šolanje na daljavo, in podali nekaj predlogov za zajezitev pandemije, da bomo lahko čim prej zaživeli življenje, kot smo ga poznali prej.

Učenci so se zelo potrudili in posneli posnetek v angleščini. Posnetek bo objavljen tudi na Unescovi spletni strani. Ogledate si ga lahko s klikom na spodnjo povezavo.


POŠ Bilje, 5.b: UNESCO COVID 19 – YouTube

                                                                                                          Dunja Zorn, prof.

 
 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost