VSA DRUŽINA DOMA

Vladni govorec je sporočil, da zaradi korona virusa ni pouka. Prav tako je povedal, da bo vrtec zaprt. Z mlajšo sestrico sva ostali doma. Čez nekaj časa je očka poklical šef. Sporočil mu je, da bo na čakanju, ker so z Italijo zaprli mejo. Mama je učiteljica, zato je tudi ona ostala doma.

Obiskovala sem pouk na daljavo. Začetek je bil težak, kmalu pa sem šolsko delo opravljala sama. Če se je kaj zataknilo, mi je pomagala mama, ki je tudi poučevala na daljavo. Tudi tata, se je izkazal, posebno pri tehničnih dnevih, ko smo morali izdelati svetilnik, vodno kolo in vodni hram, pa čeprav je tudi on moral delati na daljavo. Da ne pozabim omeniti, celo sestra je imela vrtec na daljavo.

Bilo je lepo. Še lepše se je bilo vrniti v šolo. Pogrešala sem druženje in prijatelje.

 

Sara Albreht, 4. razred Osnovna šola Miren

 
 
 

Deli