Nagrada za spis “Bolje biti pripravljen kot poplavljen”

Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje vsako leto razpiše nagradni natečaj na temo zaščite in reševanja. Učenci sodelujejo na natečaju s pisanjem spisov ali z likovnim izdelkom.

Tudi v šolskem letu 2019/20 so nekateri učenci iz 7. in 8. razreda sodelovali na nagradnem natečaju. Letošnja tema je nosila naslov  Bolje biti pripravljen kot poplavljen. Učenci so razmišljali o tem, kako se pripravimo na poplave, da je za prebivalce čim manj hudo, in kako je dobro delovati med poplavami.

Nagrade za svoje spis so dobile učenke Sofija Štukelj, Ana Kos in Taja Fabijan iz 7. a-razreda. Iz 8. b-razreda je nagrado prejela Sara Bagon.

Nagrajenkam čestitamo in želimo, da se tudi v naslednjem šolskem letu tako uspešno udeležijo nagradnega natečaja.

Marta Pavlin, mentorica