OBVESTILO o ponovnem odprtju šol za učence 9. razreda in za učence z učnimi težavami

 

Spoštovani starši in učenci !

 

Kot ste že bili seznanjeni z obvestili iz različnih virov, se 25. 5.2020 – v ponedeljek, začne ponovno izvajati  vzgojno izobraževalno delo v prostorih šole za učence devetih razredov.  S tem se zaključuje obdobje izobraževanja na daljavo in začenja zaključni del zadnjega osnovnošolskega leta te generacije devetošolcev.  O ključnih usmeritvah v zvezi s protokolom obnašanja na šoli vse od prihoda učencev in do njihovega odhoda iz šole, s ciljem preprečevanja širjenja koronovirusa,  boste starši  seznanjeni s strani razrednikov prek e-Asistenta.

Prav tako se od 25. 5. 2020 lahko v prostorih šole izvaja tudi dopolnilni pouk in druge oblike individualne in skupinske pomoči za učence od 4. do 8. razreda, ki imajo učne težave in težko dosegajo minimalne standarde znanja. Urnik dopolnilnega pouka vam bo pravočasno individualno posredoval učitelj posameznega predmeta. Priporočamo, da otroke spodbudite k udeležbi pri dopolnilnem pouku.

Prosimo, da poskrbite, da imajo učenci ob prihodu v šolo urejene izjave o tem, da so zdravi.

 

Vljudno prosimo, da se držite dogovorov z učitelji in se vam obenem zahvaljujemo za sodelovanje.

 

Veselimo se ponovnega srečanja z našimi učenci.

 

 Vodstvo šole s strokovnimi sodelavci

 
 
 

Deli