TRETJEŠOLCI PODRUŽNIČNE OŠ BILJE NAGRAJENCI PROJEKTA ‘’MERCATORJEV MALI ŠEF – KUHANJE JE KUL’’

 

 

Čas šole na daljavo so učenci 3. razreda Podružnične OŠ Bilje izkoristili tudi za kuhanje in vihtenje kuhalnic. Z recepti jedi, ki so jih pripravili v sodelovanju s starši, so sodelovali v projektu “Mercatorjev Mali šef – kuhanje je kul”. Prvi del glasovanja je za nami in organizatorji projekta so nam sporočili veselo novico, da so se recepti, ki smo jih poslali, odlično izkazali, saj so prislužili dovolj glasov za uvrstitev med 30 najbolj všečnih. Med TOP 30 sta se uvrstila recept jabolčni zavitek s skuto, ki sta ga pripravila Tim in Tai Trampuž ter menih oz. ‘’kančon’’ iz krušne peči, ki ga je pripravil Ambrož Lukežič.Tako si je naša šola pridobila dve darilni kartici Mercator v vrednosti 100 evrov.

 

 
 
 

Deli