Revija otroških in mladinskih pevskih zborov občine Miren – Kostanjevica DO-RE-MI

V petek, 17. 1. 2020, je v Domu krajanov Negovana Nemca v Biljah potekala Revija otroških in mladinskih pevskih zborov občine Miren – Kostanjevica DO-RE-MI, na kateri so se predstavili tudi zbori OŠ Miren. Letos se je kot samostojen zbor prvič predstavil OPZ POŠ Bilje, ki je pripravil Recept za palačinke, nam povedal kaj je delalo Pet gosenic ter zaključil nastop z mislijo, da imamo Cel svet na dlani. Za njim je OPZ OŠ Miren odpotoval k Eskimom in se naučil njihovo pesem, nato je veselo prepeval v Kekčevi deželi, svoje potovanje pa zaključil na Tolminskem s pesmijo Papjev. OPZ OŠ Kostanjevica na Krasu je potoval z vlakom, preživel Tih večer in nazadnje odšel na obisk k babici v Sladko deželo. MPZ OŠ Miren je začel z angleško Tonight you belong to me, nas povabil da pojemo z njimi ter zaključil s sprehodom čez Šuštarski most.

Pevcem in pevkam čestitam za uspešen nastop, za klavirsko spremljavo pa zahvala Evi Dolinšek in Tjaši Veselič. Hvala tudi učiteljicam spremljevalkam, vsem ostalim nastopajočim ter vsem, ki ste nas prišli poslušat.

Minka Markič

 
 
 

Deli