ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA 8. RAZRED

 

 

 

  1. oktobra1019 je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja angleščine za učence 8. razreda. Tekmovanje je potekalo v okviru Slovenskega društva učiteljev angleškega jezika IATEFL Slovenia, na katerem lahko učenci osvojijo bronasto priznanje.

Udeležilo se ga je šest osmošolcev. Suzana Avšič in Živa Pahor sta osvojili bronasto priznanje in se s tem uvrstili na tekmovanje na državni ravni, ki bo potekalo 25. novembra 2019 na OŠ Antona Ukmarja v Kopru, kjer lahko osvojita srebrno ali zlato priznanje.

Čestitke vsem udeležencem tekmovanja. Našima učenkama, ki nas bosta zastopali na državnem tekmovanju, pa želimo čim več osvojenih točk.

 

                                                                                                                      Mentorica:

                                                                                                                Dunja Zorn, prof.

 
 
 

Deli