KULTURNI DAN: MEDNARODNI DAN MIRU-SREČANJE UNESCO ŠOL NA CERJU

Datum: 16. 9. 2019

 

 

 

V petek, 20. 9. 2019, bomo imeli kulturni dan. Udeležili se bomo srečanja Unesco šol na Cerju, ki bo potekalo ob Pomniku braniteljem slovenske zemlje na Cerju pod geslom Prisluhnimo miru in naravi. Obeležili bomo mednarodni dan miru v sodelovanju z društvom TIGR PRIMORSKE, Občino Miren – Kostanjevica in Društvom podeželskih žena Miren Orehovlje. Pod mentorstvom dijakov Gimnazije Nova Gorica ter animatorjev skupine Fuldoro bomo sodelovali v gledališki delavnici Kamišibaj, gibalni delavnici ter delavnici izdelave glasbil.

 

Izpred šole Bilje se bomo odpeljali kmalu po 8. 00 uri, v šolo pa se vrnemo ob 12.40 (učenci 1., 2. in 3.razreda) ter ob 13. 40 (učenci 4. in 5. razreda).

Kosilo in PB bosta potekala po ustaljenem urniku.

 

V malem nahrbtniku naj imajo učenci s seboj:

  • Negazirano pijačo
  • Pokrivalo

Učenci naj bodo vremenu primerno oblečeni in obuti.

 

Malico dobijo učenci v šoli (sendvič, pijača). Ta dan pridejo v šolo brez šolskih torbic.

 

Lep pozdrav

 

Vodja kulturnega dne Matejka Bavčar

 

 
 
 

Deli