KULTURNA PRIREDITEV OB KRAJEVNEM PRAZNIKU KS BILJE

 

 

Minuli vikend je v Biljah minil v znamenju krajevnega praznovanja. V petek, 6. 9. 2019 je bila v Domu krajanov Negovan Nemec kulturna prireditev ob krajevnem prazniku, ki je bil letos v znamenju 30. obletnice od začetka gradnje Doma krajanov Negovan Nemec in 10. obletnice začetka delovanja Društva keramikov Bilje. Tudi učenci Podružnične šole Bilje so na krajevni prireditvi nastopili s plesno točko in tako pokazali, da so že v prvem tednu šolskega leta pridno vadili.

 

V ponedeljek, 9. 9. 2020, smo dobili povabilo in si z učenci šole v mali dvorani ogledali razstavo kiparskih izdelkov članov Društva keramikov Bilje. Ob tem je predsednik društva gospod Božidar Batistič spregovoril par besed. Učenci so dobili izdelke, ki so jih izdelali v okviru Opekarskih dni v juniju 2019.

 

Tjaša Močnik

 
 
 

Deli